Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #725567

Üldehitustööd Rootsis

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega üldehitajale Rootsis. Objektid Rootsis eri asukohtades. Tööde ülesanneteks

  • Moodulamajade montaaz
  • Kilpseinte püstitamine
  • Terrassi ehitus
  • Fassaaditööd
  • Kipsseinte paigaldus
  • Sisetööd
  • jne

Ootused kandidaadile

  • Euroopa pass
  • Varasem kogemus üldehituses
  • Täpsus ja kohusetunne!
  • Eesti, inglise või vene keele oskus suhtlustasandil
  • Kasuks tuleb:

               - varajasem töökogemus moodulamajde ehituses

               - Oma auto olemasolu

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ja pikaajalist tööd

  • Igakuist tähtajal tasutud palka

  • Vahetustega tööd ( 3 nädalat tööl, 1 nädal kodus)

  • Laevapiletite kompensatsiooni

  • Majutust

  • Kindlustust

  • Tööriistu

  • Pidevat tuge dokumentatsiooniga ja muud probleemide korral

Tööpakkumise number
#725567