Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169313

Üldehituskaupade tootejuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaubavaliku teostamine Bauhof`i kaupluseketile;
hankijate valik ja koostöölepete ettevalmistamine;
laovarude jälgimine ja optimeerimine.

Ootused kandidaadile

kõrgem haridus;
varasem töökogemus ostuvaldkonnas;
koostöö ja läbirääkimiste pidamise kogemus;
väga hea esinemis- ja veenmisoskus;
inglise ja vene keele oskus.

Anna oma panus Eesti kõige kiiremini areneva ehitusmaterjalidega tegeleva kaupluseketi laienemisse, millega kaasnevad huvitavad väljakutsed ning võimalus enesearendamiseks. Pakume Sinu pingutusi ja töötulemusi arvestavat motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#169313

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2008
Kuulutus sisestati:
14. november 2008

Kui otsid head töökohta ning tahad oma teadmisi täiendada ja teistega jagada, siis oled Sina see, keda ootame oma professionaalsesse ja sõbralikku kollektiivi.

Vaata rohkem