Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51657

Üldehitusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on kaitseväe üldehituse lähteülesannete koostamine ja järelevalve, tehniliste lahenduste väljatöötamine ja hinnangute andmine.

Ootused kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:

  • ehitusalast kõrgharidust
  • vähemalt kaheaastast ehitusalast töökogemust
  • eesti keele oskust kõrgtasemel ja inglise keele oskust vähemalt kesktasemel erialase sõnavara valdamisega
  • kaasaegsete IT-vahendite kasutamise oskust (sh Word, Excel, AutoCad)
  • B-kategooria juhilube
  • valmidust ja huvi enesetäiendamiseks ning erialaseks täiendõppeks
  • kohusetunnet ja suhtlemisoskust

Kasuks tuleb:
  • ajateenistuse läbimine

  • huvitavat, vastutusrikast ja pingelist tööd noores ja sõbralikus meeskonnas
  • teenistust kõrgema ametniku kohusetäitjana ning avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

CV-le palume lisada palgasoovi ja kaaskirja.

Lisainformatsioon telefonil 56350052 (Kristjan Õim, kinnisvarajaoskonna juhataja kt).

Tööpakkumise number
#51657

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: Kuni 13619 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
19. september 2005

Kaitseväe Logistikakeskus on kaitseväe juhataja alluvuses asuv sõjaväeliselt korraldatud administratiivselt ja majanduslikult iseseisev kaitseväe asutus. Kaitseväe Logistikakeskuse koosseisu alates 01.01.2005 loodud kaitseväe haldusteenistuse tegevuse eesmärgiks on kaitseväe kinnisvara, toitlustamise ning harjutusalade haldamise, hooldamise ja arendamise korraldamine.

Kinnisvarajaoskond on valdkonnainseneridest ja erialaspetsialistidest moodustatud meeskond. Jaoskonna peamised tegevussuunad on uute ehitiste planeerimine (projekteerimise-ehituse algandmed); kaitseväepoolne järelevalve ja nõustamine projekteerimis-ehitustsüklis; kinnisvara haldamisega seotud tehniliste probleemide lahendamine ja kasutaja/haldaja nõustamine.

Vaata rohkem