Värsked tööpakkumised

Üldehituse objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37700

Tööpakkumise number

37700

Töö kirjeldus

• töö korraldamine ja planeerimine ehitusobjektil
• tellija ja tarnijatega suhtlemine
• töö- ja tarnegraafikute koostamine
• tööliste organiseerimine objektile

Nõudmised kandidaadile

• töökogemus betooni- ja montaažitööde alal

  • vähemalt 3-aastane ehitustöö kogemus
    • töökogemus väikeelamute ehitamisel
    • organiseerimisoskus
    • kohusetundlikkus

    Ettevõte pakub

    • stabiilset tööd arenevas ehitusettevõttes

  • • korralikke töövahendeid • tööle vastavat tasu

    Asukoht:
    Tallinn, Harjumaa
    Töö tüüp:
    täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
    Kuulutus aegub:
    9. aprill 2005
    Kuulutus sisestati:
    21. november 2004

    Betoneks Ehitus OÜ asutati 2003 a. märtsis AS Betoneks tütarettevõttena. Sellest ajast alates oleme Eesti ehitusturul toiminud nii alltöövõtja kui ka peatöövõtja ja projektijuhina, kelle põhitegevuseks on betoonelementide montaaž, monoliitbetooni- ja üldehitustööd. Lisaks eelnevale pakume ka siseviimistlustöid ning muid ehitusteenuseid.