Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37700

Üldehituse objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • töö korraldamine ja planeerimine ehitusobjektil
  • tellija ja tarnijatega suhtlemine
  • töö- ja tarnegraafikute koostamine
  • tööliste organiseerimine objektile

Ootused kandidaadile

  • töökogemus betooni- ja montaažitööde alal
  • vähemalt 3-aastane ehitustöö kogemus
    • töökogemus väikeelamute ehitamisel
    • organiseerimisoskus
    • kohusetundlikkus

    Ettevõte pakub

    • stabiilset tööd arenevas ehitusettevõttes
    • korralikke töövahendeid
    • tööle vastavat tasu

  • Tööpakkumise number
    #37700