Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304503

Üldehitaja/betoneerija

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kaht üldehitajat/betoneerijat Rootsis Luleås asuvale objektile. Tööülesandeks on vundamendi ehitamine ning teekivide paigaldamine.

Ootused kandidaadile

Töö nõuab inglise keele oskust suhtlemistasandil ning iseseisvust betoneermistöödel ja teekivide paigaldamisel. Kasuks tuleb rataslaaduri juhtimise oskus.

Ettevõte pakub

Tasuta elamispind
Tasuta reis sinna ja tagasi

Lisainfo

Esimene projekt kestab umbes ühe kuu.

Tööpakkumise number
#304503

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 11 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2013
Lisainfo palga kohta:
bruto

Adicta Partners OÜ on Eesti ettevõte, mille põhitegevuseks on tööjõurent ja personaliotsing.

Vaata rohkem