Üldehitaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #715639

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevad üldehitustööd ehitusobjektidel.

Hoonete ehitus vundamendist katuseni. Hoonete soojustustööd, fassaaditööd ja üldehituslikud- ja lammutustööd.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev ehitusalane töökogemus vähemalt 2a

  • Oskus lahendada probleeme iseseisvalt

  • Loogiline mõtlemine, täpsus ja korrektsus

  • Tähtaegadest kinnipidamine

  • Kohusetundlikus

Ettevõte pakub

  • Meeldivat töökeskonda arenevas ettevõttes

  • Motiveerivat ja konkureerivat töötasu

Tööpakkumise number
#715639
Üldehitaja