Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621164

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:
* erinevate üldehituslike tööde teostamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind kandideerima, kui
* omad erialast haridust ja/või eelnevat töökogemust ehitustööde alal
* oled kohusetundlik, korrektne ja aus
* oled koostöövalmis ning valdad eesti keelt vähemalt suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume sulle
* stabiilset tööd ning huvitavaid peatöövõtuobjekte arenevas ettevõttes
* kaasaegseid töövahendeid (sh tööriietus ja kaitsevahendid)
* sõbralikke kolleege, harivaid koolitusi ja meeleolukaid ühisüritusi koos enda meeskonnaga
* juhendamist ning toetust sisseelamisel ja töövõtete omandamisel

Tööpakkumise number
#621164

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2019

Vanalinna Ehitus OÜ on 18-aastase tegutsemiskogemusega ehitusettevõte, mis tegutseb Eestis ja Soomes. Ettevõtte peamisteks tegevusaladeks on ehituslik peatöövõtt, fassaaditööd, puidu restaureerimine ja maalritööd. Vanalinna Ehitus OÜ on stabiilne ning usaldusväärne ehitusettevõte, kus töötab 85 inimest.

Vaata rohkem

You are applying to:
Üldehitaja