2023-08-23 14:48:55

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

-Eramajade ehitus ja renoveerimine,kõige juurdekuuluvaga.
-Kortermajade ehitus ja renoveerimine,kõige juurdekuuluvaga.
-Tööstuslike hoonete ehitus ja renoveerimine,kõige juurdekuuluvaga.
-Muud välistööd.
-Muud sisetööd.
-Platside ehitus

Ootused kandidaadile

-Ettevõte nõuab kandidaadilt:
-Ehituserialane haridus ja/või vähemalt 2-aastane püsiv töökogemus.
-Projekti/jooniste lugemisoskus.
-Pädevus objektil iseseisva töö tegemiseks ja jooksvate küsimuste lahendamiseks.
-Väga hea eesti keele oskus.
-Kohusetundlikkus.
-Hea füüsiline vorm.
-Oskus meeskonna töös osaleda.
Kasuks tuleb:
-B-kategooria juhilubade olemasolu.
-Isikliku sõiduvahendi olemasolu või suutlikkus tallinna piires omal jõul objektidele jõuda.
-Võimalikkus töötada lühiajalistes komandeeringutes Eesti piires.(ei ole kohustuslik)
-Võimalikkus töötada nädalavahetustel või ületundidel.(harva vajalik).soovi korral alati võimalik.

Ettevõte pakub

-Motiveerivat töötasu.
-Lisatasusid vastavalt töö tulemustele.
-Korralikke töövahendei ja töövarustust.
-Häid töötingimusi objektil.
-Paindlikust.
-Organiseeritust.
-Võimalust osaleda arengu- ja organiseerimistöös.
-Tööd aastaringselt ,kindlat palka

Lisainfo

-Kandidaadil palun esitada oma CV või põhjalik kirjeldus vabas vormis.
-KINDLASTI märkida oma tunnitasu ja kuutasu soov (180 tundi/kuu),neto.
-Suur jagu töid tasustatakse tüki- või objektihinnana.