Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621200

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd üldehitajale Helsinkis, Espoos, Turkus ja Oulus.

Ootused kandidaadile

Kogemus antud valdkonnas
Kohusetundlikus ja teotahe
Kasuks tuleks- B kategooria juhiload, Inglise/Soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

-Stabiilset ja pikaajalist töösuhet-
Konkurentsivõimelist palka 2 korda kuus (Palgasumma kokkuleppel)-
Kulude kompensatsiooni (tööriided, laevapiletid)

Tööpakkumise number
#621200

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 15 - 20 €/tunnis
Kuulutus aegub:
23. november 2019
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Üldehitaja