Värsked tööpakkumised

Üldehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 598349

Tööpakkumise number

598349

Töö kirjeldus

Tammi Talot Oy otsib oma meeskonda head üldehitajat kellele pakume tööd Helsinki, Vantaa ja Espoo piirkonnas.

Nõudmised kandidaadile

Oluline on vähemalt 3-aastane töökogemus üldehitajana, soome keele oskus ja auto olemasolu. Kasuks tuleb ka soome paberite olemasolu.

Konkurentsivõimelist Soome palka vastavalt Rakennusala TES-ile,
arenemisvõimalust edukas Soome ettevõttes,
headele meestele aastaringset tööd ja sissetulekut.

Kui oled hea üldehitaja ja soovid tulla meie juurde oma oskusi näitama siis kandideerimiseks saada oma CV või helista
+358400848179

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
20. mai 2019
Brutopalk:
Alates 14 kuni 16 EUR tunnis