Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200575

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime üldehitajaid Soome, 350 km kaugusele Helsingist.

Ootused kandidaadile

Vajalikud käsitööriistad ning töö- ja tuleohutuskaart. Samuti nõutav soome keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Pakume korralikku palka ja häid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#200575

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2010

OÜ Rajekt on 2007 aastast tegutsev 100% Eesti kapitalil põhinev eraettevõte. Firma teostab ehitustöid nii Eestis, kui ka Soomes.

Vaata rohkem

Üldehitaja