Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #683450

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 Vajame oma ridadesse kogemustega ehitajaid. Töö iseloomuks on erinevad üldehituslikud tööd suurtel objektidel. Peamiselt on erinevate sndwich- ja betoon hallide (tootmishooned, laod..) ehitused aga samuti erinevad suured kipsitööde töömaad jne. Töid on üle Soome erinavates piirkondades aga hetkel vajame Vantaa piirkonda.

Ootused kandidaadile

  • Soome keele oskus suhtlustasandil (tuleb kasuks aga pole määrav)

  • Auto olemasolu (vajalik)

  • Eeldan iseseisvat töötegemise oskust (jooniste lugemine) ja aastatepikkust eelnevat ehitus kogemust.

  • veronumber (maksunumber) ja Soome isikukood

  • Soomes kehtiv tööohutuskaart (roheline)

Ettevõte pakub

  • Põnevat ja arendavat töökeskkonda.

  • Meeldivat kollektiivi

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • korralikud tööriided/tööriistad

  • elamised ja laevasõidud ettevõtte poolt

Tööpakkumise number
#683450
Üldehitaja