Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198802

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Helsingi piirkonda vajatakse projektilugemisoskusega üldehitajat torutööde järgsete remontide ja paranduste tegemiseks.

Ootused kandidaadile

- üldehitaja suur töökogemus (puidu-, betooni-, remondi-, sisetööde jne. suur kogemus)
- projekti lugemisoskus
- oskus töötada iseseisvalt, leida lahendusi tekkivatele probleemidele
- VAJALIK SOOME KEELE OSKUS

- kasuks tuleb elamispinna omamine Helsingi piirkonnas
- oma autokasutus vöimalus

Tööleping Soome firmaga ja töötasud ja lisad vastavalt Soome kollektiivlepingutele.

Lisainfo

CV kirja köik töökogemusd, mida olete teinud ja kui kaua.

Tööpakkumise number
#198802

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
2. juuni 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Üldehitaja