https://www.cvkeskus.ee/822926

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #822926

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Erinevad üldehitustööd (hoonete sise-ja välistööd).


Ootused kandidaadile

Haridustase: põhiharidus

Töökogemus sarnasel ametikohal vähemalt 1 aasta.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume aastaringset tööd;

transporti objektile (kui objekt asub väljaspool Pärnut);

töötasu vastavalt kogemustele ning tööpanusele;

tööaeg E-R.


Tööpakkumise number
#822926
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Üldehitaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!