Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550957

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte põhitegevuseks on katuse-, müüri - ning betoonitööd. Lisaks veel erinevad puidutööd ning sillutiste rajamised. Sisetöödest tegeleme sanitaartehniliste töödega, plaatimisega, viimistlusega. Ehitaja tööülesanneteks on erinevad ehitus- ja viimistlustööd, valdavalt eramute ehituses ning remontimisel.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame varasemat töökogemust ehitusvaldkonnas. Kasuks tuleb erialane haridus, juhilubade olemasolu ning eesti keele oskus suhtlustasandil. Ehitaja peab olema väga heas füüsilises vormis, hea pingetaluvusega ning pahedest prii!

Ettevõte pakub omalt poolt oskustest lähtuvalt motiveerivat töötasu. Tagame töötaja rõivastuse ning töövahendid tööde teostamiseks. Vajadusel korraldame töötajate transpordi tööle-koju. Pakutavad töökohad on täistööajaga.

Tööpakkumise number
#550957

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. september 2018
Kuulutus sisestati:
11. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Üldehitaja