https://www.cvkeskus.ee/56090

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56090

Üldehitaja (Küprosel)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kõik üldehitustööd vastavalt konkreetsele pakkumisle
  • tööaeg 5 päeva nädalas, 8 tundi päevas
  • tasu majutuse eest vastavalt pakkumisele


Ootused kandidaadile

  • piisav inglise keele oskus
  • soov. vanus 25-35 a
  • vajalik on vähemalt 3-5aastane erialane töökogemus
  • tööleping alates 6 kuust, soovituslikult alates 1 aastast


Ettevõte pakub

  • palk kuni 19 000 krooni kuus neto
  • kõik sotsiaalsed tagatised


Tööpakkumise number
#56090
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Üldehitaja (Küprosel)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!