Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339841

Üldehitaja (Kirvesmies)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soomes, Turku linnas pakkuda tööd üldehitajatele (kirvesmies). Teostatakse erinevaid ehitustöid.

Ootused kandidaadile

Eeldame pikka ehitusalast kogemust ja soome keelt suhtlustasandil. Omad käsitööriistad ja sõiduvahendi olemasolu.

Ettevõte pakub

Ametlik leping, majutus olemas, palk. al 12,50- 13,50

Lisainfo

Tööde algus mai

Tööpakkumise number
#339841

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. mai 2014
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2014

RS Alleron on personaliteenustele spetsialiseerunud ettevõte. Oleme registreeritud majandustegevuse registris (MTR). Registreeringu number: STT 000131.
Omame Soome Vabariigi Y-tunnust (maksukohustlase register nr. 2143892-5)

Vaata rohkem