Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #440211

Üldehitaja

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Betoonitöö, müüriladumine, vundamentide ja tööstushoonete ehitus; puitkarkass hooned; objektid asuvad Eestis ja välisriikides

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ehitusel vähemalt 2 aastat,
iseseisvalt töötamise oskus,
ausus ja kohusetundlikus,
kasuks tuleb B-kategooria lubade olemasolu.

Stabiilset ja sõbralikku töökeskonda, töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu ja tööks vajalikke vahendeid.

Tööpakkumise number
#440211

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
12. september 2016

Forstal OÜ on 2000. aastal alguse saanud Eesti kapitalil põhinev ehitusettevõte, mis tegeleb nii Eestis kui ka Soomes tööstus- ja tsiviilehitusega. Oleme saavutanud konkurentsieelise usaldusväärse ja kvaliteetse ehitusteenuse osutamisega, olles arenguvõimeline ja arvestatav ehitusettevõte Eestis.

Vaata rohkem

Üldehitaja