Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #501111

Üldehitaja, betoonitööline - põranda valaja ja lihvija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Booden Grupp OÜ võtab tööle üldehitajaid, betoonitöölisi - põranda valajaid ja lihvijaid.

Ootused kandidaadile

- Täpsus ja töökus
- Kohusetundlikkus
- Kasuks tuleb varasem töökogemus

Ettevõte pakub

- Häid töötingimusi
- Konkurentsivõimelist palka
- Vastavat väljaõpet

Tööpakkumise number
#501111

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2017
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2017

Osaühing Booden Grupp on 2006 aastal loodud Eesti kapitalil põhinev betoonitöödele spetsialiseerunud ehitusettevõte.

Oma professionaalse meeskonnaga suudame pakkuda kliendile väga kvaliteetset teenust hea hinnaga. Teeme koostööd Eesti suuremate betoonitootjatega.

Töid teostame nii suurehitajale kui ka eraisikule üle Eesti.

Meie eesmärgiks on läbi usaldusliku ja meeldiva koostöö saavutada Tellijate rahulolu ning rõõm iga valminud objekti üle.

Vaata rohkem