Värsked tööpakkumised

Üldarst Soomes

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182380

Tööpakkumise number

182380

Töö kirjeldus

Üldarsti töö polikliinikus

Nõudmised kandidaadile

• Registreeritud Eesti Tervishoiuametis üldarstina
• praktiline töökogemus Eesti tervishoius
• motivatsioon ja tahe töötada Soomes

• tasuta soome keele õpet Tartus ja Tallinnas (nii algajatele kui ka edasijõudnutele)
• Soome arsti palgatasemele vastavat palka, alates 80 000 krooni kuus/bruto
• igakülgset abi korteri leidmisel ja rentimisel Soomes
• võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes enne lepingu sõlmimist
• abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide (VALVIRA) vormistamisel, vajadusel loa maksumuse hüvitamist
• arstikindlustust ja tööõnnetuskindlustust
• tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal

Lisainfo

Soome keele oskajale võimalus pakkuda tööd kohe!!!!

Asukoht:
Soome
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
10. august 2009
Brutopalk:
Alates 80000 EEK kuus

PUUMEDI OÜ on Eesti juhtiv personaliteeninduse ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid tervishoiuvaldkonnas. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal. Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused ja erakliinikud Soomes. Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele.