Värsked tööpakkumised

Üldarst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 184706

Tööpakkumise number

184706

Töö kirjeldus

Pakume töökohta üldarstile 130 km Helsinkist, sisehaiguste osakonnas, valves või tervisekeskuses. Nädalas on töötunde 38,25. Võimalus töötada ka osalise tööajaga. Palun võta meiega ühendust täpsema info saamiseks.

Nõudmised kandidaadile

• Vajalik on soome keele oskus suhtlustasemel. Vajadusel on vöimalik saada soome keele kursuseid algajatele ja täiendkoolitust edasijöudnutele
• Vajalik on Valvira-luba, et oleks vöimalik töötada perearstina Soomes. Loa puudumisel annab MediradiX juhendid ja aitab avaldusi täita

• Pakume huvitavat, arenemisvöimelist ja hästi tasustatud tööd
• Ennem tööle asumist pakume vöimalust tutvuda tulevase töökohaga ja kolleegidega
• MediradiX pakub hea palga lisaks palju privileege

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
28. september 2009
Brutopalk:
Alates 80000 kuni 100000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Palga suurus oleneb varasemast töökogemusest.

Aasta-aastalt on Soomes kasvanud nõudlus meditsiinitöötajate järele. Teame, et Eestis on kõrge kvalifikatsiooniga tervisehoiule pühendunuid inimesi, kes otsivad uusi väljakutseid või soovivad erialaseid töökogemusi väljaspool kodumaad. MediradiX on aastast 2003 tegutsev mitmekülgne meditsiiniettevõtte. Viime kokku tööjõudu vajavaid meditsiinibrigaade ja meelepärast tööd otsivad meditsiinitöötajaid. Meie vahendusel ja kaasabil leiate endale erialast tööd mugavalt ja usaldusväärselt.