Värsked tööpakkumised

Üldarst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183358

Tööpakkumise number

183358

Töö kirjeldus

- Üldarsti vastuvõtt 37 tundi nädalas

Nõudmised kandidaadile

- Registreeritud Eesti Tervishoiuametis üldarstina
- praktiline töökogemus Eesti tervishoius
- soome keele oskus
- motivatsioon ja tahe töötada Soomes

Ettevõte pakub

- Soome arsti palgatasemele vastavat palka
- abi elukoha leidmisel ja rentimisel Soomes
- kindlat ja usaldusväärset tööandjat
- võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes enne lepingu sõlmimist
- abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide vormistamisel, vajadusel loa maksumuse hüvitamist
- tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
1. september 2009
Lisainfo palga kohta:
Soome arsti tasemele vastav palk

CNS Consulting on Eesti personaliteeninduste ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid erinevates valdkondades. Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud, taastusravi- ja hoolekandekeskused, SPA-d Soomes ja Eestis. Otsime neile pidevalt uusi spetsialiste. Pakume tööd erinevate erialade arstidele, õdedele, füsioterapeutidele, hooldajatele ja SPA- teenuste osutajatele