Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27329

Üld- ja erialaõde

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame erinevatesse kliinikutesse tööle:

  • anesteesia – intensiivraviõdesid
  • erakorralise meditsiini õdesid (s.h kiirabi õdesid)
  • radioloogiaõdesid ja –tehnikuid
  • bioanalüütikuid
  • operatsiooniõdesid
  • üldõdesid (kardioloogia, neuroloogia, tuberkuloosiravi, onkoloogia, üldkirurgia, onkokirurgia, kardio- ja veresoontekirurgia, ortopeedia osakondadesse)

Ootused kandidaadile

Kandideerima on oodatud õed, kes:

  • on lõpetanud meditsiinilise õppeasutuse õe või ämmaemanduse kutsealal ja registreeritud Tervishoiuametis
  • oskavad hästi eesti keelt ning suhelda vene keeles
  • on kohusetundlikud ja ausad
  • on positiivse mõtlemisega
  • soovivad saada huvitavat tööd Eesti tipphaiglas
  • soovivad saada konkurentsivõimelist palka
  • soovivad, et õppelaenu kustutaks tööandja
  • soovivad pidevalt areneda ja õppida

Ettevõte pakub

  • tööd arenevas organisatsioonis ja stabiilset töökohta
  • vaheldusrikast tööd ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Palume saata avaldus koos CVga hiljemalt 22.märtsiks 2004 postiaadressil Sütiste tee 19, 13419 Tallinn, faksil 697 2000 või e-posti aadressil otsing@regionaalhaigla.ee. Lisainfo telefoninumbril 697 1048. Avaldusele palume lisada märksõna “personaliotsing õed”

Tööpakkumise number
#27329