Värsked tööpakkumised

Üksuste juht Coccodrillo pizza müügipunktidele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423525

Tööpakkumise number

423525

Töö kirjeldus

Coccodrillo pizza müügipunktid asuvad:

Kaubamajas (aadress Gonsiori 2)
Pirita Selveris (aadress Rummu tee 4)
Pärnamäel (avatakse juunis)

Üksuste juhi ülesanneteks on:

1. Kaupade tellimine, vastuvõtmine ja kontrollimine kõikides pizza müügipunktides
2. Kokkadele ja teenindajatele töögraafikute koostamine
3. Personali töötundide ja palkade arvestus
4. Vajadusel uute töötajate (teenindajate, kokkade) värbamine
5. Inventuuride läbiviimine kõikides pizza müügipunktides
6. Tööprotsessi organiseerimine, jooksvate probleemide lahendamine

Nõudmised kandidaadile

1. Autojuhiload, auto olemasolu
2. Eelnev töökogemus juhina vähemalt 2 aastat
3. Hea eesti ning inglise-ja venekeele oskus suhtlustasandil
4. Kasuks tulevad järgmised iseloomujooned: sõbralikkus, hea suhtelmisoskus, ausus, kannatlikus, hea pingetaluvus ja positiivne ellusuhtumine.
5. Compucash valdamine
6. Tööle kandideerija vanus alates 25 eluaastat

Ettevõte pakub

Meeldivat kollektiivi
Arenemis võimalust ettevõtte siseselt
Ettevõtte siseseid soodustusi
Ühisüritusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
16. mai 2016

2006.a. avasime \"Viimsi Peokeskuse\" Viimsi mõisa 500 aasta vanuses hoones. Keskuses on avatud köögiga 60 kohaline itaalia restoran-pizzeria Il Coccodrillo, 12 numbritoaga külalistemaja \"Birgitta\", 1 suur peosaal ja saunakompleks. Pakume pulmade, juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.