Värsked tööpakkumised

Üksuse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 30239

Tööpakkumise number

30239

Töö kirjeldus

Otsime Viljandimaal asuvasse piimakarjakasvatusega tegelevasse tütarettevõttesse juhatajat / tegevdirektorit.

Põhilised tööülesanded on:

- ettevõtte tegevuse planeerimine ja üldjuhtimine
- aruandluse korraldamine
- personali juhtimine
- ettevõtte maakasutuse korraldamine (rendilepingute sõlmimine ja haldamine, põlluraamatu pidamine)
- suhete korraldamine kohalike omavalitsustega
- suhete korraldamine muude institutsioonidega (keskkonnakaitse, tööinspektsioon, PRIA)

Nõudmised kandidaadile

- Põllumajanduslik kõrg- või keskeriharidus
- Töökogemus juhtival kohal põllumajandusega seotud ettevõttes
- Arvutioskus (MS Office)
- Inglise, saksa või vene keele oskus soovitav
- B-kategooria juhiload

Pakume aktiivsele inimesele ohtralt väljakutseid - kujundada tagasihoidlikus majanduslikus seisus olnud farm ümber kaasaegseks ettevõtteks suure põllumajanduskontserni koosseisus. Käesoleval aastal on plaanis investeerida ettevõttesse kuni 10 miljonit krooni.

Pakume:
- täistööajaga tööd
- arenevat töökeskkonda
- palka alates 10 000 kr (bruto), vastavalt töötulemustele
- ametiautot või isikliku auto kasutamise kompensatsiooni
- koolitust ja enesetäiendamise võimalusi
- häid arenguperspektiive

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuni 2004
Kuulutus sisestati:
10. mai 2004
Brutopalk:
Alates 10000 kuni 15000 EEK kuus

Ettevõte tegeleb investeerimisega Eesti põllumajandusse. Hetkel kuulub gruppi seitse peamiselt piimatootmisega tegelevat tütarettevõtet Lõuna- ja Lääne-Eestis.