Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147273

Üksuse juht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tartu allüksuse käivitamine ja juhtimine;
  • töötajate valik ja motiveerimine;
  • igapäevaste probleemide lahendamine;
  • kasumi ja turuosa kasvu tagamine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt kaheaastane edukas juhtimiskogemus;
  • hea suhtlemis- ja veenmisoskus;
  • pingetaluvus;
  • vähemalt B-kat. juhtimisõigus.

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus koristuses või haljastuses.

Ettevõte pakub

  • eneseteostusvõimalust;
  • loomingulist tööd;
  • tegevusala täiendkoolitusi;
  • motiveerivat töötasu;
  • Tallinna meeskonna igakülgset toetust;
  • lõbusaid firmaüritusi.

Lisainfo

Tallinnas asuv haljastus- ja koristusfirma otsib Tartusse loodava allüksuse käivitajat ja juhti kes allub otse firma tegevjuhile.

Tööpakkumise number
#147273

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2008

Alpimer OÜ on teenindusfirma mis tegeleb erinevate hooldusteenuste pakkumisega nii firmadele kui ka eraisikuile. Meie poolt pakutavate teenuste nimekiri algab väiksemahulisest kodukoristusest ning ulatub terviklike haljastusprojektideni.

Vaata rohkem

Üksuse juht