Värsked tööpakkumised

Uksehoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118520

Tööpakkumise number

118520

Töö kirjeldus

Pakume tööd portjeele, kelle tööülesannete hulka kuulub:
• hotelli külastajate tervitamine,
• hotelli külastajate teenindamine hotelli saabumisel ja väljumisel,
• pagasi transportimine, välja andmine,
• hotelliteenuste esitlemine ja tutvustamine.

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus
• soov olla klienditeenindaja
• hea eesti, inglise, vene, soome keele oskus
• väga hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
• korrektsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

• huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
• meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
• kaasaegset töökeskkonda
• ettevõttesisest arenguvõimalust

Lisainfo

CV palume saata, kasutades märksõna "Uksehoidja".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. september 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2009. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Otsime enda meeskonda baaridaami, kelle põhiülesanneteks on teenindada kõrgetasemeliselt Lobby baaris päevasel ja õhtusel ajal.