Tv3 Grupp otsib säravaid müügistaare!
Tööpakkumise number #811833

TV PLAY BALTICS AS
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu rolliks saab olema Home3 ja teleteenuse Go3 teenuse tutvustamine ja müük telefoni teel.

Ootused kandidaadile

  • SINUS ON LOOVUST JA MÄNGUHIMU

  • ANNAD ENDAST 100%, ET JÕUDA PÜSTITATUD EESMÄRKIDENI

  • OLED SUUREPÄRANE SUHTLEJA JA VÄGA HEA LÄBIRÄÄKIJA

  • VAHELDUSRIKAST TÖÖD BATLIKUMI SUURIMAS TELETEENUST PAKKUVAS ETTEVÕTTES

  • IDEAALSET TÖÖPÄEVA E-R (9.00-16.30)

  • HÜPPELAUDA TULEVIKUKS- PROFESSIONAALSED MÜÜGIKOOLITUSED JA PARIM TÖÖKOGEMUS MÜÜGIVALDKONNAS

  • MÜÜGIMÄNGUD, MILLE AUHINNAKS VÕIB OLLA SOOJAMAAREIS, TEHNIKAVIDIN, RAHALINE AUHIND VÕI MIDAGI VEEL PÕNEVAMAT

  • TASUTA SPORTIMISVÕIMALUS (SPORT ID 100 EUR KVARTALIS), OMATÖÖTAJA SOODUSTUSED, PUUVILJAPÄEVAD, PRILLIDE KOMPENSATSIOON JPM

  • TÖÖTASU MIDA SINA SAAD MÕJUTADA – PÕHIPALK + MÜÜGIBOONUSED

  • VINGEID TÖÖKAASLASEID JA MÕNUSAT KONTORIT TARTU KESKLINNAS, VAATEGA EMAJÕELE

Tööpakkumise number
#811833

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
6. september 2022
Tv3 Grupp otsib säravaid müügistaare! Tv3 Grupp otsib säravaid müügistaare!

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
PÕNEV TÖÖ NAGU MÄRULIFILMIS JA ENESETÕESTAMISE VÕIMALUS! TV3 GRUPP OTSIB SIND! TV PLAY BALTICS AS
1500 - 3500 €/kuus
PÕNEV TÖÖ NAGU MÄRULIFILMIS JA ENESETÕESTAMISE VÕIMALUS! TV3 GRUPP OTSIB SIND! TV PLAY BALTICS AS • Tartu
Tartu
VIP 1
2 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA/ MÜÜGISPETSIALIST Mobix JK OÜ
1
KLIENDITEENINDAJA/ MÜÜGISPETSIALIST Mobix JK OÜ • Tartu
Tartu
nädal tagasi
BAARIABI Shooters Tartu
BAARIABI Shooters Tartu • Tartu
Tartu
MÜÜJA-KONSULTANT (LÕUNA KESKUS KIKA KAUPLUSESSE) KIKA EE OÜ
900 - 1400 €/kuus
MÜÜJA-KONSULTANT (LÕUNA KESKUS KIKA KAUPLUSESSE) KIKA EE OÜ • Tartu
Tartu
INSTRUKTOR Tartu Veekeskus OÜ
800 - 1200 €/kuus
INSTRUKTOR Tartu Veekeskus OÜ • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki