Värsked tööpakkumised

Tuulegeneraatorite katsetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 158371

Tööpakkumise number

158371

Töö kirjeldus

tuulegeneraatorite katsetamine

Nõudmised kandidaadile

Kui omad elektrialast haridust, oled väga hea tehnilise taibuga, oskad eesti keelt suhtlustasandil, oled valmis töötama vahetustes, tuled hästi toime arvuti kasutamisega ja hindad täpsust ning kohusetundlikkust, siis ehk oled Sina meie meeskonnast puudu olev liige?

Pakume Sulle huvitavat tööd kiirelt kasvavas rahvusvahelises firmas, kaasaegset töökeskkonda, enesetäiendamise võimalusi ning mitmeid soodustusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2008

ABB AS kuulub juhtivasse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab enam kui 115 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti 1000 inimest.