Värsked tööpakkumised

Tuuleenergia projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188290

Tööpakkumise number

188290

Töö kirjeldus

Projektijuhi tööülesandeks on tuuleenergia projektide arendamine. Oma töös teed koostööd tuulikutootjate ja elektrilahenduste pakkujatega, suhtled maaomanike, kohalike omavalitsuste ja investoritega. Teostad tasuvusanalüüse ja hankeid ning juhid lepinguläbirääkimisi.

Nõudmised kandidaadile

Töö sobib Sulle, kui Sul on tehniline või majandusalane kõrgharidus, oled juhtinud suure vastutus- ja mahualaga projekte ja omad energia tootmise ja ülekandmise alaseid üldiseid tehnilisi teadmisi. Oled väga hea suhtleja ja läbirääkija, oled initsiatiivikas ja iseseisev ning lahendustele ja koostööle orienteeritud. Valdad eesti, inglise ja vene keelt.
Kasuks tulevad majandus-, energeetika- ja keskkonnaalase seadusandluse ning hangetega seotud normdokumentide tundmine.

Pakume Sulle võimalust olla kaasatud Eesti Energia tootmisportfelli mitmekesistamise protsessi ja saada ainulaadseid kogemusi tuuleparkide arendamisel maismaal ja merel. Sind ootab asjatundlik meeskond, kontsernisisesed arenguvõimalused ning väljakutseid esitav ja eneseteostust võimaldav töö. Uut energiat saad Eesti Energia spordiklubist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
27. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Meie suund elektri ja soojuse tootmisel on elektritootmise portfelli mitmekesistamine ja keskkonnamõjude vähendamine. Üks võimalus selleks on taastuvatest allikatest energiatootmine. Eesti Energia Taastuvenergia ettevõttele kuuluvad taastuvaid allikaid energiaressursina kasutavad elektrijaamad erinevates Eestimaa piirkondades, sealhulgas Baltimaade võimsaim tuulepark.