Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152608

Tütarlaste tüüõpetuse õpetaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tütarlastele käsitöö ja tööõpetuse õpetamine õpetamine põhikoolis (4.-9. klass)
  • õpetajale oma ainekabinet
  • õpetamisel on võimalik kasutada kaasaekset arvutitehnikat
  • kasuks tuleb inimeseõpetuse ja kodumajanduse õpetamise kogemus
  • võimalus juhendada tütarlaste käsitöö ringi
  • meil on kaasaegne õppeköök ja õmblemiseks-tikkimiseks vajaminev tehnika

Ootused kandidaadile

  • vastavus kvalifikatsiooninõuetele
  • eesti keele oskus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • lojaalsus, ausus, täpsus, avatus

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka
  • abi elamispinna leidmisel
  • "stardiraha"

Lisainfo

Töökoha suurus on 12 õppetundi nädalas. Lisaks võimalik anda inimeseõpetuse tunde (3-4) ja juhendada huviringe.

Tööpakkumise number
#152608

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 5500 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
20. mai 2008
Lisainfo palga kohta:
5500 hetkel kehtiva pedagoogide alamäära arvestades 12 ainetunni eest.

Iisaku Gümnaasium asub looduskaunis kohas. Meil on suurja avar koolimaja, üks õppekorpus aasta tagasi renoveeritud. Õpetamine toimub ainekabinettides. Head võimalused huvitegevuseks ja suurepärased sportimisvõimalused.

Vaata rohkem