Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170292

Tütarettevõtte tegevjuht

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Võrumaa piirkonda tütarettevõtte tegevjuhti, kelle tööks on ettevõtte tulemuslik juhtimine. See hõlmab ettevõtte töö korraldamist ja planeerimist, eelarvete koostamist, infrastruktuuri planeerimist, meeskonna juhtimist ja motiveerimist jm.

Ootused kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:

  • Sul on põllumajandusalane haridus või töökogemus põllumajandussektoris;
  • oled initsiatiivikas, otsustus- ja vastutusvõimeline, hea suhtleja ja läbirääkija ning oled tulemustele orienteeritud;
  • oled eelnevalt meeskonda või ettevõtet juhtinud;
  • Sul on olemas B-kategooria autojuhiload ning
  • tunned kontoritöö tasemel arvutit.

Pakume Sulle võimalust eneseteostuseks põllumajandusvaldkonnas, kontsernis töötamise kogemust ja emaettevõtte poolset tuge, meeldivat kollektiivi ning koolitus- ja arenemisvõimalusi.

Lisainfo

Kui tegevjuhi koht Sinus huvi tekitas, siis võta meiega ühendust ning kandideeri.
Täpsem info telefonil 5569 6992.

Tööpakkumise number
#170292

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
28. november 2008

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mis koondab enda alla 9 piima tootmise ja noorkarja kasvatusega tegelevat tütarettevõtet.

Vaata rohkem