Värsked tööpakkumised

Tütarettevõtte tegevjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104484

Tööpakkumise number

104484

Töö kirjeldus

AS Kindlus tegevjuhi ülesanneteks on ettevõtte töö planeerimine ja üldjuhtimine, personali juhtimine (töötajate värbamine ja dokumentatsiooni korrashoid), taimekasvatustööde planeerimine ja juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame ausust, stressitaluvust, analüüsivõimet ning läbirääkimisoskusi. Vajalik on põllumajandusalane haridus, arvutioskus kontoritöö tasemel ning B-kategooria juhiload. Sinu kasuks räägivad varasem juhtimiskogemus ning töökogemus taimekasvatusega seotud erialal, samuti inglise või saksa keele oskus.

Meie pakume lisaks korralikule palgale soodustuste paketti, koolitusvõimalusi, häid töötingimusi ning väljakutseid pakkuvat tööd.

Lisainfo

Kui soovid meile tööle tulla, siis saada meile oma CV ja sooviavaldus koos palgasooviga. Kui soovid ametikoha kohta rohkem infot saada, siis helista personalijuhile telefonil 5569 6992.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. mai 2007
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2007

OÜ Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on piimaveisekasvatus. OÜ Ühinenud Farmid koondab enda alla 11 tütarettevõtet peamiselt Lõuna- ja Lääne-Eestis, töötajaid on kokku 220.

AS Kindlus asub Harjumaal Sauel. AS Kindlusel on 1500 ha maad, 500 pealine lüpsikari ning 40 töötajat. Ettevõtte käive 2006. aastal oli ligi 17 miljonit krooni.