Värsked tööpakkumised

Tütarettevõtte pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 150906

Tööpakkumise number

150906

Töö kirjeldus

Otsime oma tütarettevõttele OÜ Abja Farmid pearaamatupidajat, kelle töö sisuks on ettevõtte raamatupidamistöö alates ostuarvete sisestamisest ja lõpetades aruannete koostamisega. Raamatupidamise korraldamine lähtub kontsernis kehtivatest reeglitest.

Pearaamatupidaja tööülesanneteks on igapäevase raamatupidamistöö teostamine, sh arvete sisestamine, tulude ja kulude, maksude ning varade arvestus, aruannete ja deklaratsioonide koostamine riiklikele asutustele ning aastaaruande koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:
• oled töötanud raamatupidajana põllumajandusettevõttes;
• Sul on olemas B-kategooria autojuhiload;
• tunned kontoritöö tasemel arvutit ning oled töötanud raamatupidamisprogrammidega;
• oled aus, kohusetundlik, täpne, korrektne ja viisakas.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus pearaamatupidajana ning programmi Navision tundmine.

Pakume Sulle huvitavat tööd, paindlikku tööaega, meeldivat kollektiivi, võimalust ennast teostada ning koolitus- ja arenemisvõimalusi.

Lisainfo

Raamatupidaja kontor asub Viljandimaal Abja vallas Kamara külas. Kontoripäevade tihedus sõltub kokkuleppest.

Kui raamatupidaja koht Sinus huvi tekitas, siis võta meiega ühendust ning kandideeri. Ametikoha kohta saad täpsemat infot telefonil 5569 6992.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2008
Kuulutus sisestati:
7. mai 2008

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on piima tootmine. AS Ühinenud Farmid koondab enda alla 9 tütarettevõtet peamiselt Lõuna- ja Lääne-Eestis, kuid ka Harjumaal ja Lääne-Virumaal.

OÜ Abja Farmid asub Viljandimaal Abja vallas Kamara külas, ca 40 km kaugusel Viljandist. OÜ-l Abja Farmid on 30 töötajat ja ligi 730 looma.