Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #45437

TURVATÖÖTAJA/VALVETÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega pakkuda tööd turvatöötajatele ja valvetöötajatele.
Töö asukoht Tallinn ja/või Harjumaa.
Võimalik töödata ka osalise tööajaga.

Ootused kandidaadile

* vanus vähemalt 19 aastat
* vähemalt põhihariduse olemasolu
* Eesti kodanik või isik, kellele on Eestis antud alaline elamisluba
* valdab eesti keelt vähemalt kesktasemel
* füüsiliselt heas vormis

kasuks tuleb
* turvatöötaja kvalifikatsiooni tunnistuse olemasolu.
* B-kategooria juhiluba
* auto kasutamisvõimalus

Ettevõte pakub

*Rutiinivaba tööd
*Kindlat palka kindlal ajal
*Karjääri võimalust
*Tasuta koolitusi
*Meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel. Võimalik ka ise koostada endale sobiv graafik.

Tööpakkumise number
#45437

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 3000 - 6500 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
16. mai 2005

K Grupp Turvateenused on teenindusettevõte, mis loodi 1999 aastal ja põhineb täielikult Eesti erakapitalil.
Aastatega oleme suutnud luua mahuka kliendibaasi, mis päev päevalt täieneb. Meie peamisteks teenusteks on elektroonilise ja mehitatud valve osutamine. Mehitatud valveteenuse osutamisega oleme saanud unikaalsed kogemused avaliku korra tagamisel üritustel, millest suurematelt on läbi käinud üle kahekümne tuhande inimese.
Oma peamisteks plussideks peame kliendi personaalset teenindamist, kiiret info liikumist ning mobiilset patrullteenistust.
Kindlad põhimõtted juhtivpersonali valikul ja turvatöötajate täiendõppel annavad meile võimaluse pakkuda klientidele kvaliteetset turvateenust.

Vaata rohkem