Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #661368

TURVATÖÖTAJAID (Tallinn, Harjumaa)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: lepinguline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 1. august 2020
Kuulutus aegub: 2. august 2020

Töö kirjeldus

* turvalise keskkonna loomine objektil;
* õigusrikkuja kinnipidamine ja üleandmine politseile;
* probleemide ennetamine ja turvatunde loomine.

Ootused kandidaadile

* vanus vähemalt 19 aastat ja vähemalt põhiharidus;
* kohtulikult karistamata ja A2-tasemel eesti keel;
* julgus ja võime lahendada pingelisi olukordi;
* oskus tegutseda iseseisvalt ja läbimõeldult;
* hindame kõrgelt turvatöötaja kvalifikatsiooni ja positiivset ellusuhtumist.

Ettevõte pakub

* stabiilset töökohta ja sõbralikku kollektiivi;
* ausat ja konkurentsivõimelist töötasu;
* paindlikku töögraafikut ja täiendkoolitusi
* sportimissoodustusi ja karjäärivõimalusi;

Tööpakkumise number
#661368

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. august 2020
Kuulutus sisestati:
1. august 2020

CVKeskus.ee klient

V korrus
Parkimine EP90 parklas 2h tasuta.

Vaata rohkem