Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #101663

Turvatöötaja (Võru)

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupluse müügisaali järelvalve

Ootused kandidaadile

- vanus alates 21 eluaastat
- eelnevat töökogemust turvaettevõttes või sisevalve teenistuses
- head eesti keele ja vene keele oskust

Ettevõte pakub

- perspektiivset tööd suurimas kaubandusettevõttes
- tööalase koolituse ja karjääri võimalust
- tööle vastavat tasu

Tööpakkumise number
#101663

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
29. märts 2007

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku 335 kauplust Leedus, Lätis, Eestis, Rumeenias ja Bulgaarias. Seoses uue supermarketi avamisega Võrus otsime oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem