Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179545

Turvatöötaja (Võru linna)

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehitatud valve; vallas- ja kinnisvara kaitse, valveobjekti puutumatuse tagamine kaubandusobjektidel.

Ootused kandidaadile

Vastavalt turvaseaduse nõuetele:
soovitav turvatöötaja kutsetunnistuse olemasolu;
laitmatu minevik;
soov töötada kiirestiarenevas turvaettevõttes;
vähemalt põhiharidus või selle omandamine;
riigikeele valdamine vähemalt (B2) kesktasemel;
Töötervishoiuarsti luba tööks I gr. turvatöötajana
vähemalt 19a.

Ettevõte pakub

Vahetustega graafikujärgset paindlikku tööaega;
tööalase koolituse võimalust,
täiendavat ametialast väljaõpet;
firmasisest karjääri.

Lisainfo

Töökoht asub Võru linnas.

Tööpakkumise number
#179545

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2009

Grifs AG on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub turvateenuseid kolmes Balti riigis ning Skandinaavias. Grifs AG spetsailiseerub kaubanduskeskuste, kaupluste, hotellide ning muude suurte hoonete turvamisel. Tänase seisuga pakub Grifs AG tööd pea 800 turvatöötajale üle Baltikumi.

Vaata rohkem