Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179545

Turvatöötaja (Võru linna)

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehitatud valve; vallas- ja kinnisvara kaitse, valveobjekti puutumatuse tagamine kaubandusobjektidel.

Ootused kandidaadile

Vastavalt turvaseaduse nõuetele:
soovitav turvatöötaja kutsetunnistuse olemasolu;
laitmatu minevik;
soov töötada kiirestiarenevas turvaettevõttes;
vähemalt põhiharidus või selle omandamine;
riigikeele valdamine vähemalt (B2) kesktasemel;
Töötervishoiuarsti luba tööks I gr. turvatöötajana
vähemalt 19a.

Ettevõte pakub

Vahetustega graafikujärgset paindlikku tööaega;
tööalase koolituse võimalust,
täiendavat ametialast väljaõpet;
firmasisest karjääri.

Lisainfo

Töökoht asub Võru linnas.

Tööpakkumise number
#179545