Turvatöötaja Viru Hotelli VIP2

USS SECURITY EESTI AS

Tööpakkumise number

570427

USS SECURITY EESTI AS Turvatöötaja Viru Hotelli

Töö kirjeldus

Peamisteks ülesanneteks on klientide turvalisuse tagamine, videovalvesüsteemide jälgimine, probleemide tekkimise ennetamine ja turvatunde loomine

Nõudmised kandidaadile

Vähemalt 19-aastane ja kohtulikult karistamata
Omab vähemalt põhiharidust
Räägib eestikeelt ja suhtlustasandil inglise keelt
On abivalmis ja korrektne

Ettevõte pakub

Töötasu alates 4,1€ tunnist pluss lisatasu öötöö eest.
Tööalast väljaõpet ja täiendkoolitusi
Paindlikku töögraafik
Mitmekesised sportimisvõimalused
Soodsat toitlustust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2018
Brutopalk:
Alates 4.1 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Turvatöötaja Viru Hotelli

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaatan ettevõtte profiili