Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825785

Turvatöötaja / Valvetöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Klientide turvalisuse tagamine ja nende juhendamine;

  • sujuva klienditeeninduse tagamine;

  • korrarikkumiste tõkestamine;

  • õigusrikkujate tuvastamine, kinnipidamine ja politseile üleandmine;

  • muud objekti iseloomust tulenevad ülesanded.

Ootused kandidaadile

  • Vanus vähemalt 19 aastat;

  • kohtulikult karistamata;

  • Eesti kodakondsus või alaline elamisluba;

  • hea eesti keele oskus;

  • esinduslik välimus;

  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus;

  • turvatöötaja ametikohale kandideerimisel annab eelise turvatöötaja kvalifikatsiooni olemasolu ja eelnev töökogemus turvatöötaja ametis.

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töökohta;

  • valida kas osalise- või täistööajaga töö;

  • vastutusrikast tööd toetavas meeskonnas;

  • väljaõpet kohapeal, regulaarset täiendõpet, samuti vajadusel erialaspetsialistide konsultatsioone ja abi;

  • vormiriietust;

  • arengu- ja karjäärivõimalust;

  • põhipalk + lisatasu + vargapreemia;

  • spordihuvilistele eraldi spordihüvitist.

Tööpakkumise number
#825785

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 5.5 - 7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
24. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
24. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem