Värsked tööpakkumised

Turvatöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116908

Tööpakkumise number

116908

Töö kirjeldus

Teostab laeva turvaplaani alusel talle määratud turvalisuse tagamisega seotud ülesandeid.

Nõudmised kandidaadile

-Eelnev töökogemus antud valdkonnas
-Suhtlusvalmidus
-Tahet töötada meeskonnas
-Inglise ja/või soome keele oskus kesktasemel

Kasuks tuleb
- Turvamehe kvalifikatsioon

Ettevõte pakub

- Tööd, mis pakub rohkesti väljakutseid
- Stabiilset rahvusvahelist töökeskkonda
- Erialast koolitust
- Sõbralikke ja abivalmis kolleege
- Ettevõttes kehtivaid soodustusi

Lisainfo

Töö on vahetustega (kaks nädalat tööl kaks nädalat vaba). Kuna elamine ja toitlustamine töövahetuse ajal toimub laevas, ootame kandideerima inimesi üle Eesti.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. august 2007
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2007

AS Tallink Grupp on oma 21 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. 2006. aasta oli firma ajaloos üks aktiivsemaid ning areng toimub väga kiiresti. Peale laienemise merel, pakume mitmekesist teenindust ka maal. Lisaks Tallinna südalinnas asuvale Tallink City Hotel`ile avasime käesoleva aasta märtsis Tallink Spa & Conference Hotel`i. Senine kiire areng paneb meid otsima juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes oleksid oma ala professionaalid ja tunneksid rõõmu sellest mida nad teevad.