Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91085

Turvatöötaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saavad turvatöötajaid. Töökohad asuvad Soomes.

Ootused kandidaadile

soome keele oskus
juhiload
töötahe
hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
head palka

Tööpakkumise number
#91085

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2007

Go On Eesti on rahvusvaheline personaali vahendamisele ja rentimisele spetsialiseerunud ettevõte. Otsime pidevalt tööjõudu Soome.

Vaata rohkem