Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274130

Turvatöötaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

objekti turvalisuse tagamine
kaupade ja vara säilimise kindlustamine
objekti avamine ja sulgemine klientidele

Ootused kandidaadile

vähemalt põhiharidus
vanus alates 19 eluaastast
kohtulikult karistamata
suhtlemisoskust, abivalmidust ning head pingetaluvust
meeskonnatöö väärtustamist ja suurt töötahet

Ettevõte pakub

põnevat tööd professionaalses meeskonnas
motiveerivat preemiasüsteemi ja paindlikku töögraafikut
pidevat täiendõpet ja arenguvõimalusi
häid sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#274130