Töö kirjeldus

Otsime töötajat tööstusobjektile Tapa valda, Tamsalu linna.

Tööülesanded:

Avaliku korra tagamine

Läbipääsu kontrollide teostamine

Muud objekti iseloomust tulenevad ülesanded.

Ootused kandidaadile

Vähemalt 19-aastane
Füüsiliselt vastupidav
Eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel
Eesti kodakondsus või alaline elamisluba
Kohtulikult karistamata
Kohusetundlikkus ja usaldusväärsus
Kandideerimisel annab eelise turvatöötaja kvalifikatsiooni olemasolu ja eelnev töökogemus turvatöötaja ametis

Ettevõte pakub

Stabiilset töökohta järjepidevalt laienevas ettevõttes
Võimalust areneda koos ettevõttega
Vaheldusrikast tööd
Toetavat ja motiveerivat meeskonda
Paindlikku graafikut

Tööpakkumise number
#676977

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
19. november 2020
Turvatöötaja Tamsalu linna Turvatöötaja Tamsalu linna

SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ

SKARABEUS Julgestusteenistus OÜ on edumeelne ja jätkusuutlik erakapitalil põhinev ettevõtte, mis on loodud eesmärgiga pakkuda kõiki litsentseeritud turvateenuseid nii era- kui äriklientidele.

Tänaseks päevaks pakub ettevõtte tööd ligi 300 -le töötajale üle Eesti.

Vaata rohkem

Turvatöötaja Tamsalu linna