Värsked tööpakkumised

Turvatöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126620

Tööpakkumise number

126620

Töö kirjeldus

Võtame tööle turvatöötaja, kelle põhiliseks tööülesandeks on hotelli klientide ja töötajate turvalisuse ning vara kaitse tagamine öisel ajal.

Nõudmised kandidaadile

• laitmatu minevik
• soovitavalt teenindusettevõttes turvatöötajana töötamise kogemus
• kasuks tuleb hea inglise, vene ja soome keele oskus suhtlustasandil
• kohusetundlikkus, korrektsus, ausus, täpsus ja töötahe
• vanus alates 21 eluaastast

Ettevõte pakub

• stabiilset tööd
• vahetustega graafikujärgset tööaega
• nooruslikku kollektiivi
• oma töötajate soodustusi

Lisainfo

CV palume saata märksõnaga "turvatöötaja".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. 2009. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust.