Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #175199

Turvatöötaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegevuse alustamisega otsime oma kollektiivi valve- ja turvatöötajaid

Meie valvatavad objektid on

* kauplused
* koolid
* ööklubid
* ja teised objektid

Nõudmised kandidaadile

- vanus 21-50 aastat
- EV kodanik või EV alaline elamisluba
- füüsiliselt heas vormis
- hea eesti keele oskus
- vene keele oskus
- kohtulikult karistamata
- varasem töökogemus turvatöö- või politsei- alal
- turvatöötaja kvalifikatsioonitunnistuse olemasolu
- hea tervis (enne tööle asumist vajalik tervisekontrolli läbimine)

Ettevõte pakub

- paindlikku töögraafikut
- stabiilset palka
- arendavat ja huvitavat töökeskkonda
- ausat ja avatud suhtumist töötajatesse
- enesetäiendamise võimalusi
- häid töötingimusi
- kindlat töökohta

Lisainfo

Kandideerijatel palume helistada tööpäeviti kella 09:00-16:00 meie kontorisse telefonil: 6 051 253.

NB! Vestlusele kutsutakse vaid eelneva turvaalase töökogemusega ning turvatöötaja kvalifikatsioonitunnistust omavad isikud!!!

Tööpakkumise number
#175199

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 35 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2009
Lisainfo palga kohta:
Tunnitasu sõltub objektist

OÜ Kapasec on puhtalt Eesti erakapitalil põhinev ettevõte.
Firma pakub valve- ja turvateenuseid Eesti Vabariigis.
Meie peakontor paikneb Tallinnas.

Kõik meie turvatöötajad on kvalifitseeritud. Turvatöötajad kannavad objektidel vormirõivast ja on varustatud side- ja erivahenditega.

Tihedalt teeme koostööd õiguskaitseorganitega ja koostööpartneritega.

OÜ Kapasec on kiiresti arenev ettevõte, mis läheneb professionaalselt ja individuaalselt klientide probleemidele. Pakume klientidele välja alati parimaid lahendusi. Meie jaoks on tähtis iga kliendi turvalisus ja rahulolu.

Vaata rohkem