Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218680

Turvatöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

hotelli turvalisuse ja materiaalsete väärtuste säilimise tagamine

Nõudmised kandidaadile

  • väga hea eesti keele oskus
  • vene, soome, inglise keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
  • sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#218680

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
3. veebruar 2011

Hotell Dzingel asub 15-minutilise autosõidu kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 360 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning äripäevadel ka päevabuffeed.

Vaata rohkem