Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26632

Turvatöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • turvateenuste osutamine mehitatud valve objektidel (kaubandus, bürood, tootmine, laod)

Ootused kandidaadile

  • EV kodanik või alaline elamisluba, kohtulikult karistamata, vanus 20-40.aastat, füüsiliselt heas vormis, eesti keele oskus vähemalt kesktasemel.

  • Kasuks tuleb:
  • turvatöötaja kvalifikatsioon, eelnev töökogemus

  • Hea töö eest head palka, treenimisvõimalusi, paindlikku töögraafiku, mõistlikku suhtumist
  • Palga alampiir: tunnitasu katseajal 17 krooni (bruto)

Lisainfo

Maakri 19/21, 10145, Tallinn. Kontakttelefon: 050 20 769. Faks: 6612244

Tööpakkumise number
#26632