Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179546

Turvatöötaja (Tallinna)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mehitatud valve; vallas- ja kinnisvara kaitse, valveobjekti puutumatuse tagamine kaubandusobjektidel.

Ootused kandidaadile

Vastavalt turvaseaduse nõuetele:
laitmatu minevik;
soov töötada kiirestiarenevas turvaettevõttes;
vähemalt põhiharidus või selle omandamine;
riigikeele valdamine vähemalt (B2)kesktasemel;
Töötervishoiuarsti luba tööks I gr. turvatöötajana
vähemalt 19a.
Soovitatav turvatöötaja kutsetunnistuse olemasolu.
Kandideerida saab ainult firma kontoris täidetud ankeediga (loe lisainfot).

Ettevõte pakub

Vahetustega graafikujärgset paindlikku tööaega;
tööalase koolituse võimalust,
täiendavat ametialast väljaõpet;
firmasisest karjääri.

Lisainfo

Kandideerida saavad ainult firma kontoris ankeedi täitnud isikud.
Isikuandmete ankeedi täitmiseks tulla dokumentidega
(isikutunnistus, haridust tõendav dokument, eesti keele oskuse (B2) ehk kesktaseme tunnistus):
Grifs OÜ
Peterburi tee 47, 11415 Tallinn
tööpäeviti kella 10:00 - 14:00

Tööpakkumise number
#179546