Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624780

Turvatöötaja Tallinna ööklubisse Amigo

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on korra jälgimine ning turvalisuse tagamine.

Nõudmised kandidaadile

On vähemalt 19 aastane ja kohtulikult karistamata
Omab vähemalt põhiharidust
Räägib Eesti keelt või omab B-2 keeletunnistust
Valdab suhtlustasemel vene ja inglise keelt
On esinduslik ja hea suhtleja

Ettevõte pakub

Paindlikku tööaega
Töötasu alates 6,05€ tunnis + öötasu
Värbamispreemiat kuni 100€
Mitmekesiseid sportimisvõimalusi
Vajadusel ööbimisvõimalust

Tööpakkumise number
#624780

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 6.05 €/tunnis
Kuulutus aegub:
25. november 2019
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2019

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma, millele kuulub kolmandik Eesti valveteenuste turust. Oleme sealjuures kõige kiiremini kasvav ja arenev turvaettevõte, kus töötab ligi 1100 inimest üle Eesti. Pakume oma klientidele erinevaid turvateenuste lahendusi alates lihtsamatest mehitatud- ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni.

Vaata rohkem